Pomlad je čas, ko nas v vrtcu in družini še bolj poveže med seboj. To je čas ljubezni med otroki in starši. Da bi ta vez postala še močnejša, smo tudi v našem vrtcu v skupini Čebelice posvetili veliko časa mesecu marcu, ki je namenjen družini. Vzgojiteljice smo skupaj z otroki pripravile pomladno srečanje za mamice in očke in jim prikazali delček našega življenja v vrtcu. Poskrbeli smo za okrasitev igralnice, izdelali dekoracijo in majhno pozornost. Na dan prireditve so se starši zbrali v igralnici Čebelic in vlak srečnih otrok je pripeljal. Prikazali so čudovito predstavo pesmic, deklamacij in plesa. Otroci so se vsak dan trudili, da so lahko ponosno sodelovali in pokazali, kaj vse so se tekom leta naučili in je vsak prispevali svoj delček. Saj smo skupaj močnejši in z veliko truda nam je uspelo. Ta dan nam je v srce pripeljalo veliko lepih trenutkov,  ki nam bodo še dolgo ostali v čudovitem spominu. 

Judita Kosi

Dostopnost