Spoštovani starši/skrbniki.

Prejeli smo informacije s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport o podaljšanju ukrepov za preprečevanje širjenja koronavirusa.

Vrtec bo tudi v naslednjem tednu deloval pod enakimi pogoji kot do sedaj, kar pomeni, da bomo zagotavljali nujno varstvo za vašega otroka v vrtcu Slivnica. Varstvo bo zagotovljeno za tiste starše, ki hodijo v službo in nimajo priskrbljenega varstva.

Vrtec bo ta teden ( 9.11.2020 – 13.11.2020) deloval omejeno in zagotavljal varstvo le za otroke tistih staršev, ki morajo biti na delovnem mestu.

Do (sobote), 7.11.2020, nam sporočite na mail  vrtec.@osflv.si  kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka in oddelek katerega otrok obiskuje, ter od kdaj do kdaj potrebujete varstvo za teden  od 9.11.2020 – 13.11.2020.

Potrebno je priložiti tudi potrdilo delodajalca za oba starša in izjavo o zdravstvenem stanju otrok.

Na osnovi teh potreb bomo organizirali oddelke, ob upoštevanju vseh navodil in priporočil NIJZ-a.

Za zaščito  otrok, kot tudi zaposlenih pred okužbo je potrebno, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci. Dosledno je potrebno upoštevati nošenje maske, razkuževanje rok in upoštevanje varnostne razdalje.

Verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi uspelo.

Pom. ravnatelja-vrtec:                                                                    Ravnatelj:

Zdenka Vogrinec                                                                            Franc Gosak

Dostopnost