Jesensko torkovo popoldne, 24.10.2023, smo v sproščenem vzdušju preživeli z našimi otroki in njihovimi družinami. Druženje smo popestrili z glasbo, delavnicami ličkanja koruze, risanja s kredo ali poljubnega ustvarjanja z barvicami ter spretnostnimi poligoni. Na naše povabilo so se prijazno odzvali tudi gasilci PGD Hotinja vas in nam omogočili ogled vozila ter gasilske opreme. Otroci so najbolj uživali, ker so lahko pogasili pravi ogenj. Ob pečenih kostanjih, smo uživali še ob dobrotah naših lokalnih dobaviteljev. Čebelarji  ČD Janka Prislaka so poskrbeli, da smo se posladkali s slastnim medom, kmetija Hecl nas je razvajala s odličnimi jogurti in namazi, Lešnikov kruh smo pomazali in zmazali s Poli paštetami. V Perutnini Ptuj pa so poskrbeli, da smo našo lakoto potešili  z mini »hot-dogi«. Za eno jabolko na dan, ki prežene zdravnika stran, pa so nas razveselili v sadjarstvu Vrecl. Dan je bil popoln in poln lepih trenutkov, ki bodo ostali v spominu.

Katarina Helbl

Dostopnost