V torek, 19. 12. 2023, nas je v vrtcu Slivnica obiskal mož z belo brado, s kučmo, svojim mehkim plaščem, palico in spremstvom čarobnih bitij– Dedek Mraz.

Pesem o Dedku Mrazu jih je predramila, z glasnim klicanjem vseh otrok v vrtcu pa smo jih privabili v Direndajnico. Ob svojem prihodu je Dedek Mraz nagovoril otroke, povedal, da že nekaj časa opazuje, kako lepo skrbimo za čistočo vrtca,  pospravljanje igralnic, okrasitev in pridobivanje velikega znanja. Vsem je zaželel lepe praznike, srečo v novem letu, nato pa nas je obiskal tudi v vsaki igralnici, z nami zaplesal in nas za nastop in trud obdaril.

Bil je prelep dogodek, ki si ga bodo otroci zagotovo še dolgo pomnili. Ogrel nam je srca, prinesel ogromne količine dobre volje in veselja in nas popeljal v lep zaključek tega leta.

Zapisala:

Simona Strnad

Dostopnost